אתר מקצועי שעובד
בשביל העסק שלך

לעסקים שרוצים אתר מעוצב, מדויק, וממיר שהופך מבקרים ללקוחות

מזל טוב! העסק שלכם
מצליח ומתפתח.

אתם מרגישים את ההתקדמות, הלקוחות כבר מגיעים וההכנסות צומחות
אבל מה שעומד במקום – הוא "הבית" הדיגיטלי של העסק – האתר שלכם.

האתר שבניתם במו ידיכם ממש כשהתחלתם, או שבנתה עבורכם חברה כלשהי, כבר קטן על העסק שלכם ב 2 מידות לפחות.

הוא לא מייצג את העסק שלכם, הוא לא מעודכן – אתם רוצים להוסיף לו תכנים אבל אין לכם דרך נוחה או נגישה לעשות זאת, המראה שלו לא עדכני – עם עיצוב לא מושך ולא מתאים לזמננו וממשק מקרטע שמרגיש כמו פאזל שהחלקים שלו לא מתאימים.

והכי גרוע? מבחינת גוגל הוא פשוט לא קיים.

אתם רוצים אתר עם עיצוב מוקפד ואטרקטיבי
ממשק משתמש מעולה – מהיר, ידידותי, ונוח לתפעול.

אתם גם רוצים אתר שתוכלו לעדכן מתי שתרצו בלי תלות באיש מקצוע ושיוכל לגדול ולהתפתח יחד אתכם, כי לעסק שלכם מגיע "נכס" דיגיטלי אמיתי שמשקף את האיכויות שלכם. 

וכדי לקבל נכס איכותי, אתם צריכים את איש המקצוע שיתאים אותו במיוחד עבורכם, ושיהיה שם גם ביום שאחרי לכל צרה שלא תהיה, עם מעטפת שירות מלאה.

הנה מה שאנחנו
הולכים לעשות

תהליך אפיון צרכים מדויק ומעמיק

לפני הכל אנחנו צריכים להכיר לעומק את העסק שלכם, את השירותים/מוצרים ואת המטרות העסקיות שלכם – כדי שנוכל להבין יחד איך אתם רוצים שהאתר ישרת את המטרות העסקיות שלכם, למשל:
 • האם אתם זקוקים לאתר תדמית בלבד שאליו תפנו לקוחות כדי שיקבלו אינפורמציה מסודרת?
 • האם אתם זקוקים לאתר קורסים?
 • האם אתם רוצים לגבות תשלום על שירותים/מוצרים דרך האתר?
 • האם אתם זקוקים לחנות און ליין וכו'
נזהה מי הם הלקוחות שלכם – נמפה את הצרכים שלהם, מה הם מחפשים (ביחס לתחום העיסוק שלכם), איך הם מחפשים את זה (המונחים שבהם הם משתמשים כשהם מחפשים עסק כמו שלכם), ומה הם רוצים למצוא באתר שלכם. לאחר שביררנו וגיבשנו את זהות הלקוח שלכם – נוכל לגבש יחד את ממשק המשתמש שיהפוך את הביקור של הלקוחות שלכם באתר לחוויה נעימה ואפקטיבית שעונה על הצרכים שלו. את כל האינפורמציה הזו נתרגם בשלבים הבאים לשפה מילולית ועיצובית ולמבנה ועיצוב מתאים, אתר שנותן מענה מדויק לכם וללקוחות שלכם.

אסטרטגיה ועיצוב מדויקים לעסק שלכם

בהמשך לתהליך האפיון שעשינו בשלב הקודם, נתחיל לבנות את האתר שלכם בצורה אסטרטגית – כל צעד בפיתוח האתר יעשה מתוך חשיבה על צרכי הלקוח והצרכים העסקיים שלכם – איך לתכנן את מפת האתר כך שתאפשר שימוש קל והתמצאות נוחה של הלקוחות שלכם, ושתגיש להם את התוכן שחיפשו באופן מהיר מדויק וזורם.

איזה מבנה אתר ישרת את העסק שלכם בצורה הפרקטית והיעילה ביותר.

ניצור נראות ומיתוג התואמים את זהות העסק שלכם  כדי שיצרו רושם ראשוני חזק,  ישפרו את  הסמכות המקצועית שלכם בעיני הלקוחות, ויעמיקו את האמון שלהם בכם.

ניצור חווית משתמש טובה ונעימה שתחזק את החיבור של הלקוח שלכם אליכם ואל העסק שלכם.

התאמה למנועי חיפוש.
אתר שהוא "גוגל פרינדלי"

בזכות הקפדה על ממשק מדויק, תכנים מתאימים, מידע נגיש וחווית משתמש מצויינת שתגרום ללקוחות לרצות להישאר באתר שלכם (ושאותה יצרנו יחד בשלבים הקודמים:
ובזכות מבנה טכני נכון המאפשר מהירות אתר גבוהה, ניצור תשתית יציבה לאתר שלכם שתגרום למנועי חיפוש ובמיוחד לגוגל לאהוב את האתר שלכם ולתת לו אהבה בחזרה:)

תחזוק ועדכון האתר בצורה שוטפת

כדי לשמור את האתר שלכם יעיל, מהיר ומאובטח וכדי שתוכלו להמשיך ולקדם אותו בצורה יעילה ובראש שקט, חשוב להקפיד על תוכן עדכני ומדויק באופן שוטף, תשתיות חזקות ויציבות, גיבויים יומיים, גרסאות עדכניות של ממשק הניהול, התוספים והפיצ'רים.

את כל זה ניתן לעשות במעטפת שירות שאספק עבורכם.

בתום התהליך תקבלו אתר מקצועי וייחודי שמותאם בדיוק עבורכם

לקוחות ממליצים

אז איך זה הולך לעבוד?

01 - שיחת התנעה והיכרות

נערוך שיחת התנעה והיכרות טלפונית שבה אכיר אתכם ואת העסק שלכם. לאחר השיחה אעביר אליכם שאלון אפיון שמטרתו הבנה עמוקה יותר של העסק, המוצרים והשירותים שלכם , ושל קהל המטרה אליו אתם פונים. נאבחן גם מהי הייחודיות שלכם, נכיר את התחום שלכם ונעשה מחקר מתחרים. 

את כל המידע הזה אאסוף ואנתח כדי שנוכל להתקדם הלאה בתהליך.

02 - פגישת אסטרטגיה

לאחר ניתוח המידע שאספנו בשלב הקודם, ניפגש לפגישת אסטרטגיה של 60-90 דקות (בזום) שבה נתחיל לתכנן את מפת אתר שתגדיר אילו עמודים רצוי שיהיו באתר ומה הם צריכים להכיל, איזה תכנים צריך לייצר, והכל בהתאם לצרכים שלכם ושל העסק שלכם. 

לאחר הפגישה אצור אב טיפוס לאתר כדי שתוכלו לחוות אותו בצורה מוחשית (מבחינת מבנה בלבד, עדיין ללא עיצוב) וכדי שתוכלו לוודא שהמפה שבנינו עונה על הצרכים והציפיות שלכם.

03 - עיצוב ופיתוח

לאחר שתאשרו את אב הטיפוס של האתר, נעבור לשלב העיצוב והנראות שיהיו מותאמים למיתוג העסקי שלכם, נזין את התוכן הדרוש, נפתח ונהפוך את העיצוב לאתר חי ודינמי ונטמיע אותו במערכת הניהול.

04 - הדרכה על תפעול האתר

הדרכה על תפעול האתר – הדרכות אישית(בזום או בטלפון) על אופן אחזקת האתר, עדכון תכנים, כלים וטיפים נוספים המאפשרים לכם לקחת שליטה מלאה על האתר, או במידה ותבחרו אספק לכם מעטפת תמיכה ותחזוקת אתר שוטפת (עדכון התשתית, עדכון תוספים וממשק ניהול, גיבוי יומי, דוחו"ת ביצועים וכו').​

05 - השקה

מעבר כללי , סגירות אחרונות, חיבור האתר לדמיין שלכם והעברת האתר לידיכם. 

תקבלו גם טיפים לפרסום והפצת האתר שלכם בצורה מהירה ויעילה.

 

06 - תחזוקה שוטפת

אני ממשיך ללוות אתכם גם אחרי שאתם באויר. אספק לכם שקט נפשי בכל הקשור לתחזוקה השוטפת של האתר הן מבחינה טכנית והן מבחינת עדכון התוכן במידה ותרצו. 

ככה תוכלו להתפנות ללקוחות שלכם בידיעה שהאתר שלכם מטופל ומתוחזק כמו שצריך.

 

רוצים לבנות או לשדרג את האתר שלכם?
מלאו את הפרטים ואחזור אליכם 🙂

מי אני

נעים מאד אני אייל, מאפיין, מתכנן, מעצב ובונה אתרים עבור חברות, עמותות, סטרטאפים ובעיקר נותני שירותים כבר יותר מ-15 שנים.

כבעל עסק עצמאי משלי אני מבין היטב את התסכול הנובע מאתר שהושקעה בו עבודה אבל לא מצליח לייצר עבודה. 

אני מאמין שהדרך לאתר איכותי, מקצועי ויעיל שישרת אותך ואת הלקוחות שלך בצורה הטובה ביותר, מתחילה בעבודה משותפת שלנו, ובהבנה מעמיקה של העסק והלקוחות שלך.

במהלך עבודתי עם מאות בעלי עסקים לאורך השנים פיתחתי שיטות עבודה מתקדמות ויעילות המאפשרות לי לבנות עבורך אתר המותאם לצרכים והמטרות שלך ועם מעטפת ונוכחות דיגיטלית חזקה שמייצרת תוצאות.

עוד קצת המלצות

שאלות שבטח יש לכם

הזמן שלוקח לבנות אתר תלוי בגודלו ומורכבותו של האתר שלך וכן באיכות התוכן שקיים אצלך כאשר מתחיל הפרויקט. תהליך בניית אתר בסיסי נמשך בדרך כלל ארבעה שבועות מתחילתו ועד סופו. לעיתים קצת יותר לעיתים קצת פחות.

בהתאם לאפיון שנעשה ביחד אדע בדיוק אלו עמודים וחלקים צריך לעצב באתר שלך על מנת שהוא יהיה מותאם: למטרות שהוגדרו, לקהל היעד שלך ולרוח המותג ובדגש על נראות מרשימה, היררכיה נכונה, פריסה, ניווט קל ומניע לפעולה. 

עיצוב האתר לרוב יכלול:

 • קביעת האווירה הכללית של האתר, סגנון העיצוב של הפונט, הכפתורים, אופי התמונות והאייקונים מרווחים ועוד אלמנטים רבים נוספים
 • עיצוב כותרת עליונה ש האתר – HEADER
 • עיצוב כותרת תחתונה של האתר – FOOTER
 • עיצוב לדף הבית
 • עיצוב לעמודים פנימיים כמו אודות שירותים וכדומה
 • עיצוב לבלוג
 • עיצוב לדפים נוספים במידה ויהיה צורך

בהחלט כן. היום זה כבר MUST ולכן כל האתרים שאני מאפיין, מעצב ובונה מתוכננים ונבנים מראש כך שהם מותאמים לצפייה וביצוע פעולות מכל מכשיר ומכל גודל מסך.

התשובה לזה היא חד משמעית – כן! בסיום ההקמה וכחלק בלתי נפרד מהתהליך אתה תקבל ממני הדרכה אישית כיצד לעדכן ולערוך את תכני האתר בשוטף. מעבר לכך אם תבחר באחד ממסלולי שירות שימור האתרים שאני מציע, תוכל גם לקבל עזרה ותמיכה במקרה ונתקעת.

שאלה מצוינת! בניגוד למערכות קוד סגור כדוגמתה WIX, האתר שלך נבנה על WORDPRESS שהיא מערכת חינמית ופתוחה , המשמעות של זה עבורך: שהאתר הוא שלך ורק שלך ותוכל לקחת אותו לכל מקום שתרצה, מתי שתרצה.

חד משמעית כן! אני מספק לכל לקוחותיי הדרכה בנושא אחזקת אתר האינטרנט שלהם בשוטף כחלק בלתי נפרד מתהליך הקמת האתר או כשירות נפרד אם צריך.

בהחלט. אוכל ליצור עבורך אוטומציה למערכת דיוור שתעשה בשבילך את מלאכת השיווק ותשלח מיילים אוטומטיים עבור נרשמים באתר.

אחלה שאלה! בתהליך הקמת האתר אני מקפיד על הטמעת עקרונות SEO נכונים באתר כבר מהשלב הראשון, מה שיאפשר לאתר שלך להיסרק ולהתאנדקס בצורה טובה יותר בגוגל לאחר עלייתו לאוויר, וכתוצאה מכך לספק לך יתרון אל מול המתחרים ובסיס נכון להמשך.
יחד עם זאת חשוב לזכור שקידום אורגני דורש גם פעולות אקטיביות רבות גם לאחר ההקמה ועליה לאוויר.

בהתאם לאפיון שנבצע ובמידת הצורך אני מעצב ובונה חנויות וירטואליות הכוללות חיבור לספק סליקה ישראלי, אפשרויות משלוח מרובות ,ניהול מלאי ועוד אפשרויות רבות. כל זאת כמובן רק לאחר אפיון מתאים והבנת הצרכים.

בהחלט! וזו גם המלצה. בהתאם לאפיון והצרכים שלך, אוכל לספק לך תוכן שיווקי לאתר שנכתב על ידי קופירייטר מקצועי.

רוצים לבנות או לשדרג את האתר שלכם?
מלאו את הפרטים ואחזור אליכם 🙂