ביקורת אתרים לעסקים

כל בעל עסק יודע שכדאי לקבל קצת ביקורת בונה אם רוצים להשתפר. כך גם באתרים שלפעמים קצת “חורקים”, שלא מביאים פניות כמקווה או כשתוהים אם באמת הגענו לטוב ביותר. אפילו למי שדי מרוצה מהאתר כדאי לקבל חוות דעת מגורם חיצוני שלא “מאוהב” בבייבי שלו, ושמביא נקודת מבט מקצועית ואובייקטיבית.

למעשה, אני ממליץ לבדוק לפחות אחת ל- 3 חודשים מה קורה באתר, מה הוא משיג ומה אפשר לשפר ברמת התוכן, הביצועים, הגרפיקה, ההנעה לפעולה ואחוזי ההמרות. מדובר בכמה פעולות פשוטות ומהירות יחסית מהצד שלי, שמביאות להמלצות ולתוכנית עבודה ברורה וישימה. המטרה היא למקסם את הפוטנציאל של האתר בתוך סביבה תחרותית ולעזור לו לשפר ביצועים.

איך זה עובד?

אם מדובר באתר שאני תכננתי ובניתי, אחרי תקופת ההרצה עושים ביקורת ומבינים:

  • איזה דף היה הכי פופולארי ומדוע?
  • איך מנצלים את היתרון היחסי של העמודים היותר אהובים?
  • אילו תכנים הביאו פחות גולשים ופניות ואיך משפרים אותם?
  • האם ניתן להיטיב את התצוגה למובייל, לשנות כמה כותרות, להכניס טופס הרשמה לדף מסוים?

בקיצור, על סמך ההיכרות המצוינת שלי עם האתר ובעזרת כמה כלים סטטיסטיים, אני מוודא שאנחנו נשארים בטופ.

אם לא בניתם את האתר איתי (ולא משנה באיזו פלטפורמה) אני מבצע סקירה על ממשק המשתמש, התכנים והעיצוב, עד לרמת האפיון והקונספט. בין היתר אני בודק אם קיימים ליקויים בתחום ה- SEO כמו שימוש שגוי בתגיות, קישורים שבורים ומהירות טעינה נמוכה, אם יש בעיה בהתאמה למסכי מכשירים ניידים, אם הנראות מתאימה לטרנדים העדכניים, אם קל ונוח לנווט באתר, אם “מסע הלקוח” בנוי נכון והגיוני. למעשה אני בודק את כל הפונקציות והתכונות בכלל העמודים.

לאחר הביקורת תקבלו ממני דו”ח מקצועי עם חוות דעת והמלצות בכל האספקטים. הדו”ח גם יכלול תוכנית עבודה ברורה לתיקון הליקויים, לניצול נקודות הכוח ולשיפור האתר בכללותו, שאותה תוכלו לקחת לכל גורם מקצועי או להמשיך ביישום איתי.

ניווט מהיר

צור קשר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר

לתאום שיחת ייעוץ