הדרכות שיווק דיגיטלי ותפעול וורדפרס

אם תקראו מה נותנת לכם תחזוקה שוטפת של האתר תבינו למה אני ממליץ שיעשה אותה איש מקצוע. מצד שני, יש בינינו אנשים יותר עצמאיים ואוטו-דידקטיים, שלא לדבר על אנשים שמעוניינים לחסוך. אז כן, תחזוקה עצמאית של האתר היא משימה אפשרית בהנחה שיש מספיק מוטיבציה, ראש לעניינים טכניים וזמן ללמוד וליישם בשוטף.

ועדיין, כדאי מאוד שיהיה מי שיענה לשאלות והתלבטויות שצצות מעת לעת. בשביל זה אני נותן הדרכות 1 על 1 בזום או בטלפון לגבי אחזקה שוטפת, עדכון תכנים וטיפים שיעזרו לקדם ולשפר את ביצועי האתר בעצמכם. ההדרכה יכולה לעסוק באלף ואחד נושאים, למשל איזה תוכן להכניס לאתר, איך לתפעל את מערכת הניהול, איך מתחברים לאתר, איך מוסיפים עמודים חדשים או מורידים ישנים, איך מטפלים בבלוג, בגלריות ובוידיאו, איך מיישמים דגשים ב- SEO וכן הלאה…

יש עוד המון שאלות ותשובות על הדרך, לכן אני נותן גמישות מלאה בהיקף ההדרכות ואתם תבחרו את מה שמתאים לכם. אם בניתי לכם את האתר ההדרכה תתבסס כמובן על היכרות מצוינת שלי איתו ואתכם. ואם לא, תמיד כדאי לקבל הדרכה ממי שמכיר לעומק את התחום ושזו ממש המומחיות שלו. כך תקבלו הנחיות יותר מדויקות ונכונות, יותר אפקטיביות וממירות, והכל על בסיס שפה משותפת וברוח טובה.

עוד כמה מילים על הכדאיות

חושבים לעשות את זה לבד? בהנחה שיש לכם את מה שדרוש לתחזוקה עצמאית של האתר, תורידו למינימום את התלות בי או באנשי מקצוע אחרים, ואיתה גם את העלויות. בנוסף, אם אתם מאלו שחייבים להיות בשליטה מלאה – עכשיו הכל נמצא בידיים שלכם ואתם מחליטים איזה תוכן להכניס ומתי.

יחד עם זאת, ברור שמדי פעם עולות שאלות ורוצים לדעת איך לעשות את הדברים נכון. בשיחות ההדרכה אפשר לקבל מענה בכל הרמות, החל בפרספקטיבה רחבה על מה שקורה באתר ועד לרזולוציות הכי קטנות של עדכוני תוכן. השיחות שלנו יכולות לחסוך לכם הרבה טעויות שעוברות “מתחת לרדאר” אבל בהחלט משפיעות. למשל, במקום להכניס את מה שכתבתם בוורד למערכת ורק אחרי זה להתחיל בהגהה ובשיפור הנראות, צריך לבצע הכל מהתחלה עד הסוף בוורד ולהקטין את ההתעסקות בתוך האתר למינימום או איך להכין את התמונות לאתר מראש בגודל ומשקל אופטימלי לפני העלאה לאתר ובכך לשפר ושלמור על ביצועים מיטביים.

אלו רק דוגמאות קטנות ויש רבות אחרות. אם יש לכם שאלות או צורך בהדרכה, דברו איתי ונתאם שיחה.

ניווט מהיר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר

לתאום שיחת ייעוץ