תחזוקת אתרים שוטפת לעסקים

בדיוק כמו שאתם ודואגים שהרכב שלכם  יזכה לתחזוקה שוטפת אחת לתקופה, אותו הדבר לגבי אתרי לעסקים שמוכרים שירות, ייעוץ או ליווי. למעשה מבחינת אתרים התחזוקה אפילו יותר קריטית, היות וזה ערוץ מרכזי בעסק שגם מכניס לכם כסף לבנק בסופו של יום ובנוסף תמיד נכנסים שיפורים וחידושים שכדאי לאמץ ועדכוני אבטחה קריטיים שחייבים לבצע.

ישנם בעלי אתרים שעושים את התחזוקה לעצמם ואם יש לכם את הכישורים הטכניים, הזמן והמוטיבציה – אולי תוכלו לדלג על בעלי מקצוע ולעשות עבודה סבירה. במקרה הזה כדאי לכם לקבל הדרכות שיווק דיגיטלי ותפעול וורדפרס אישיות מעת לעת. אבל האמת היא שמדובר במשימה שוטפת שמצריכה לא מעט ידע טכני, שיווקי ועיצובי, והיכרות טובה מאוד עם התחום. אז כן, אני ממליץ לעשות את התחזוקה עם מי שבאמת מבין, ואם לא אכפת לכם – אני ממליץ עליי 🙂

קודם כל, כי אם אני בניתי לכם את האתר ברור שאני יכול לתת את פתרונות התחזוקה ועדכוני התוכן הכי מתאימים, לאור היכרות מצוינת עם האפיון, התכנים, האתר והעסק בכלל. בשלב הזה גם יהיה לכם אמון ביכולות המקצועיות שלי ובטח תעדיפו לקבל את הפתרונות במקום אחד, בלי לערב כל מיני גורמים נוספים. ומה אם לא בניתם את האתר דרכי? זו תהיה הזדמנות לחוות את השקט התעשייתי שנותן ניסיון רב שנים עם אתרים לעסקים שמוכרים שירות, ייעוץ או ליווי, עם מי שמבין מצוין את הצורך בתשתיות חזקות ואתרים מהירים שמתפקדים היטב.

שנייה לפני שנעבור ל- “רשימת המכולת” של פעולות התחזוקה השוטפות, זכרו שהעבודה מתבצעת לאורך זמן. כאן יש חשיבות גדולה לשירות אישי מאדם שבקיא בתחום שלכם ושיש לכם איתו שפה משותפת, בלי לעבור דרך מזכירות, אחראיות תיקי לקוחות וכן הלאה. מישהו שההצלחה שלכם היא באמת ההצלחה שלו (סליחה על הקלישאה, אבל זה נכון).

אז מה כוללת התחזוקה השוטפת של האתר?

הפעולות משתנות באופיין ובהיקפן מאתר לאתר, לכן ביחד נתאים את העבודה באופן גמיש לפי הצרכים שלכם. יחד עם זאת, בשביל שתקבלו טעימה ממה שהתחזוקה השוטפת כוללת, הנה רשימה של כמה תחומים עיקריים:

  • אחסון של האתר בשרת מהיר ייעודי לוורדפרס , מאובטח ואיכותי שנותן עבודה חלקה, מינימום תקלות והגנה מרבית מפני פריצות.
  • פתרון מהיר מאוד של בעיות באתר כגון קישור שבור, בעיה בקוד, טופס שלא עובד כשורה, גיבויים ושחזורים.
  • שיפור מתמיד של יכולות האתר לרבות עדכוני תוכנה, התקנת תוספים, ניהול ועדכון רכיבים ותוספים קיימים.
  • ניהול מלא של עמודי התוכן לרבות הזנה של טקסטים, מאמרים וכתבות, תמונות וקבצי מדיה שונים, ומענה של קופירייטר מנוסה.
  • אופטימיזציה מתמדת למנועי החיפוש, כולל מהירות הטעינה, תגיות מטה ותיאורים לתפריטים ותכנים, נגישות, אינדוקס אופטימאלי, הכנסת קישורים ועוד.
  • עדכונים בזמן אמת למבצעים, אירועים מיוחדים וכל קמפיין שתצאו איתו.

יש עוד שורה של פעולות הכלולות בתחזוקה השוטפת של האתר, ולא כולם צריכים את כולן. מה שכן, צריך לשמור על הכושר ולדאוג שהאתר ימשיך להיות אטרקטיבי ברמת התוכן, ברמת העיצוב, ברמת התפעול וברמת מנועי החיפוש. זהו הבסיס לגולשים מרוצים, להגדלת הכניסות ולזרם הפניות שמגיעות מהאונליין. דברו איתי ונבין ביחד מה אתם צריכים.

בואו ניתן לאתר שלכם לעבוד עבורכם

תשאירו פרטים ונדבר על זה!