כתיבת תוכן לאתר

המטרה העליונה של האתר שלכם היא להביא לכם לקוחות בצורה כזו או אחרת. אחד הכלים העיקריים להשגת היעד הוא התוכן הכתוב באתר, כי בסביבה תחרותית צריך לבלוט, לייצר אוטוריטה, לשדר את ה- “ווייב” הנכון ולהניע את הגולשים לפעולה. את כל זאת עושים הטקסטים באתר ולכן כל מי שמבין בתחום יסביר לכם שה- “התוכן הוא המלך”. זוהי ממלכתם של הקופירייטרים.

אתם יודעים הרבה על תחום שלכם ואפשר לשאול – מדוע לא לכתוב לאתר לבד? ובכן, כל מי שיודע להשתמש במקלדת יכול לכתוב לבד לאתר ורבים גם מנסים לעשות זאת. אבל בדיוק כפי שיש את הדברים שעובדים טוב ואלו שלא בתחום שלכם– כך גם בכתיבת תוכן. יש דברים שעובדים ויש דברים שלא, ואפילו עלולים לגרום נזק.

אז אם אתם מחליטים לכתוב לבד, לפחות כדאי להתייעץ איתי וגם לקרוא כמה טיפים בנושא ברשת. קחו בחשבון שהמשימה מצריכה לא מעט זמן, חשיבה וכישרון, גם כשמקימים את האתר וגם בתחזוקה השוטפת. אבל אם תשאלו אותי מה אני ממליץ, התשובה תהיה שכדאי מאוד להיעזר בקופירייטר המנוסה שעובד איתי.

מה שאתם מקבלים הוא קופירייטר שכבר שוחה הרבה שנים בתחום, וכתב לא מעט לאתרים בתחומים שונים ומגוונים וכשמחברים את זה למומחיות שלי, מתקבלים תכנים נכונים ומדויקים, מעניינים ורלוונטיים, שמדברים בשפת הגולשים ובאמת מניעים לפעולה.

זה לא רק החיסכון בזמן, הפתרון היעיל והורדת משימה משמעותית מהכתפיים שלכם. זה בעיקר אתר שמשרת בצורה אופטימאלית את המטרה שלו ומביא לקוחות. תראו למה:

  • כתיבת תוכן איכותית היא חלק אינטגראלי מבניית ועיצוב האתר ודואגת להסביר בצורה רהוטה את השירותים שלכם ואת התועלת עבור הגולש.
  • ההנעה לפעולה המבוקשת (הרשמה, התקשרות, שיעור ניסיון וכדומה), שזורה בטקסטים באופן משמעותי ואינטליגנטי.
  • הטקסטים מייצרים עניין ומעורבות אצל הגולשים עם הבנה מצוינת של הצרכים והמוטיבציות שמניעים אותם.
  • קופירייטר מקצועי יודע למקד את התוכן כך שיתפוס מייד את העין והלב, כבר ברמת הכותרת, ולא יאפשר לקשב הקצר של הגולש לזלוג החוצה להקליק לאתרים של מתחרים.
  • הוא גם יודע לבדל אתכם ממתחרים ברמת האווירה והאנרגיות, ולהראות שאתם מקצועיים, רציניים ומציעים ערך ששווה ללכת עליו.
  • תוכן איכותי באתר משלב באופן “אומנותי” מסרים משכנעים ומפתים שאינם אגרסיביים ועלולים להרתיע גולשים.

עוד כמה מילים על הבלוג שלכם

הבלוג הוא מרכיב חשוב במיוחד של האתר בטווח הקצר ובעיקר בטווח הארוך. זכרו שחלק גדול מהגולשים יגיעו אליכם לאורך זמן באופן “אורגני”, מכיוון שהם מחפשים מידע ומענה לשאלות בתחום בו אתם עוסקים. הדרך שלהם תתחיל בהקלדת שאילתות בגוגל ומכאן הם ימשיכו למאמרים המפורסמים בבלוגים רלוונטיים(בשאיפה שלכם).

כאשר הם ינחתו בבלוג שלכם צריכים להמתין להם מאמרים מאוד מקצועיים ומעניינים, רהוטים וזורמים, שגם מעוררים מוטיבציה לפנות אליכם. קופירייטר מקצועי יודע לעשות את זה בצורה יעילה ונכונה, ואתם לא צריכים לטרוח ולשבור אצבעות על המקלדת.

קשה להמעיט בחשיבותו של הבלוג באתר לאורך זמן. למעשה כל אתר חפץ חיים חייב שתהיה בו התחדשות של תכנים. זהו הכלי המרכזי שייצר תנועה, ישאיר את הגולשים מעוניינים, יחזיר אותם לביקורים נוספים, יגרום להם להמליץ על האתר לחברים ויסלול את הדרך לפניות והרשמות.

ולא פחות חשוב – התוכן יתרום רבות לקידום האתר בגוגל. כל מי שמבין בתחום יודע שאין כלי משמעותי יותר מהתוכן הכתוב עבור הקידום האורגני, כלומר לחשיפה משמעותית, להגדלת כמות הגולשים והפניות, וגם למוניטין שלכם ברשת.
בלי תוכן אין קידום. קחו אותו ברצינות.

ניווט מהיר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר

לתאום שיחת ייעוץ