מאפיון ועד השקה

תהליך העבודה

X

ישנם כמה צעדים שמעורבים בעיצוב ובניית אתר חדש. לכל לקוח יש דרישות שונות ומכיוון שאתרים הם כלי שיווקי מרכזי עבור מרבית העסקים, יש חשיבות מכרעת למעצבי ובוני האתרים להבין את כל ההיבטים של הפרויקט לפני תחילת העבודה.

כל פרויקט שאני מבצע מתחיל מראיון ראשוני שתפקידו
לתת לי ולכם תמונה ראשונית של מטרות האתר, פונקציונאליות  נדרשת,
מידע כללי על העסק שלכם. לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר מסודרת ולוחות זמנים לביצוע הפרויקט.

1

פגישת התנעה ואפיון

בשלב זה אני אשאל את השאלות הנכונות כדי לחשוף את האמת מדוע אתם זקוקים לאתר חדש או שדרוג אתר קיים ומה בדיוק אתם מנסים להשיג באמצעותו. חלק מהשאלות הללו עשויות להיות מעט לא נוחות אבל הם קריטיות להצלחת הפרויקט. למעשה, אם זה לא נעשה קצת מביך, רוב הסיכויים שלא עשיתי את העבודה שלי.
2

מפת האתר

לאחר שיהיה לי את כל המידע הדרוש, אבנה מפת אתר ויזואלית כך שכולנו נוכל להיות מיושרים על הפרויקט במהירות רבה לגבי מה שאנחנו מנסים לשדר ולתקשר, ומהי הדרך הטובה ביותר להציג את המידע הזה לעולם.
3

האב-טיפוס

עכשיו במקום לנסות להגיד לכם מה ואיך אני מתכוון לעצב ולבנות, ולקוות שאתם מבינים את ה”ז’רגון” שלי, בשלב זה אני אבנה אב טיפוס אינטראקטיבי בדפדפן כדי להראות לכם איך הפתרון שלי יעבוד עבורכם. זה יעשה ללא תשומת לב לעיצוב בשלב זה, אבל זה מקרב ומיישר אותנו ממש מהר על תכנית העבודה וחוסך זמן יקר.
4

עיצוב

כאן הכיף מתחיל. בשלב זה אני אצור השפה הגרפית המתאימה ללקוח ולמשתמש על בסיס האסטרטגיה והאב-טיפוס מהמשלבים הקודמים ובהתאם לרוח המותג שלכם. נתחיל מהדף הראשי ולאחר שתהיו מרוצים נתקדם ליתר הדפים הפנימיים.
5

הטמעה ופיתוח

הפיכת העיצוב לאתר חי ודינמי והטמעתו במערכת הניהול תוך הקפדה מדויקת על שמירת העיצוב והדגשים מהשלבים הקודמים, שלב זה גם יכלול ביצוע בדיקות איכות ותיקון באגים.
6

הדרכה על תפעול האתר

תקבלו הדרכה בהתאמה אישית כיצד לעדכן את האתר שלכם בקלות באמצעות מערכת הניהול
7

השקה

מעבר כללי , סגירות אחרונות, חיבור האתר לדמיין שלכם והעברת האתר לידיכם
8

תחזוקה שוטפת

אני ממשיך ללוות אתכם גם אחרי שאתם באויר. אספק לכם שקט נפשי בכל הקשור לתחזוקה השוטפת של האתר הן מבחינה טכנית והן מבחינת עדכון התוכן במידה ותרצו. ככה תוכלו להתפנות ללקוחות שלכם בידיעה שהאתר שלכם מטופל ומתוחזק כמו שצריך.

צ'קליסט דף הבית

5 השאלות שעליכם לענות עליהן בדף הבית שלכם על מנת לגרום לאנשים להישאר באתר שלכם.