תהליך העבודה

מאפיון ועד השקה

תכנון והקמת אתרים המתבססים על תהליך עבודה פשוט ויעיל שיחסוך לכם שעות רבות, כסף, מיילים מיותרים וחוסר הבנה, ויביא אתכם לתוצאה אותה תרצו להשיג במהירות וביעילות.

1 - אפיון ומחקר

בשלב זה אני אשאל את השאלות הנכונות כדי לחשוף את האמת מדוע אתם זקוקים לאתר חדש או שדרוג אתר קיים ומה בדיוק אתם מנסים להשיג באמצעותו. נחקור את העסק שלכם לעומקו ואת המתחרים שלכם. נגלה איפה היתרונות שלכם על פני המתחרים ואילו הזדמנויות יש שנוכל לנצל לטובתכם.

2 - אסטרטגיה ומפת האתר

לאחר שיהיה לי את כל המידע הדרוש, אבנה מפת אתר ויזואלית כך שכולנו נוכל להיות מיושרים על הפרויקט במהירות רבה לגבי מה שאנחנו מנסים לשדר ולתקשר, ומהי הדרך הטובה ביותר להציג את המידע הזה לעולם.

3 - האב-טיפוס

עכשיו במקום לנסות להגיד לכם מה ואיך אני מתכוון לעצב ולבנות, ולקוות שאתם מבינים את ה”ז’רגון” שלי, בשלב זה אני אבנה אב טיפוס אינטראקטיבי בדפדפן כדי להראות לכם איך הפתרון שלי יעבוד עבורכם. זה יעשה ללא תשומת לב לעיצוב בשלב זה, אבל זה מקרב ומיישר אותנו ממש מהר על תכנית העבודה וחוסך זמן יקר וחוסר הבנה.

4 - עיצוב

כאן הכיף מתחיל. בשלב זה אני אצור השפה הגרפית המתאימה ללקוח ולמשתמש על בסיס האסטרטגיה והאב-טיפוס מהמשלבים הקודמים ובהתאם לרוח המותג שלכם וקהל היעד. נתחיל מהדף הראשי ולאחר שתהיו מרוצים נתקדם ליתר הדפים הפנימיים.

5 - הטמעה ופיתוח

הפיכת העיצוב לאתר חי ודינמי והטמעתו במערכת הניהול תוך הקפדה מדויקת על שמירת העיצוב והדגשים מהשלבים הקודמים, שלב זה גם יכלול את הזנת התוכן וביצוע בדיקות איכות ותיקון באגים.

6 - הדרכה על תפעול האתר

הדרכות אישית(בזום או בטלפון) על אופן אחזקת האתר, עדכון תכנים, כלים וטיפים נוספים שיאפשרו לכם להישאר גבוה מעל המתחרים גם בכוחות עצמכם.

7 - השקה

מעבר כללי , סגירות אחרונות, חיבור האתר לדמיין שלכם והעברת האתר לידיכם. תקבלו גם טיפים לפרסום והפצת האתר שלכם בצורה מהירה ויעילה.

8 - תחזוקה שוטפת

אני ממשיך ללוות אתכם גם אחרי שאתם באויר. אספק לכם שקט נפשי בכל הקשור לתחזוקה השוטפת של האתר הן מבחינה טכנית והן מבחינת עדכון התוכן במידה ותרצו. ככה תוכלו להתפנות ללקוחות שלכם בידיעה שהאתר שלכם מטופל ומתוחזק כמו שצריך.

ניווט מהיר

צור קשר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר

לתאום שיחת ייעוץ