YV Crossfit

הלקוח: YV Crossfit

YV CROSSFIT – רשת מועדוני הקרוספיט הגדולה והוותיקה בעמק יזרעאל.

YV CrossFit מרכז אליו מגוון פעילויות ספורט לכלל האוכלוסייה, בכל גיל ובכל רמת כושר תוכלו למצוא פעילות שתתאים בדיוק בשבילכם.

הצוות המקצועי מדריך ומלווה כל אחד ואחת מהמתאמנים בתוך הקבוצה וכך מאפשר למתאמנים בכל רמות הכושר להשתלב באימונים ולהתקדם על פי הקצב האישי שלו.

המלצה חמה וכנה: אחרי מספר ספקים שהבטיחו הבטחות גדולות אבל איכזבו בשלב הביצוע כבר הפסקתי להאמין שאפשר למצוא מישהו ממש טוב שיעבוד איתי לאורך זמן.

כבר בשלב של הכנת תוכנית העבודה גיליתי שעם אייל זאת חוויה אחרת. במקצועיות ובאכפתיות אייל מלווה אותי כבר תקופה ארוכה.

אני יכול להתפנות לעניינים השוטפים בניהול העסק כי אני יודע שאייל מבצע את הפרוייקטים בצורה המיטבית, עומד בלוחות הזמנים שהצבנו, מקפיד על כל הפרטים הקטנים ודואג תמיד להיות מעודכן בכל הטכנולוגיות והרעיונות החדשניים שיקדמו את העסק שלי קדימה.

ואולי הכי חשוב – העבודה עם אייל מוכיחה את חשיבות הקשר האישי. הזמינות סביב השעון והמחויבות שלו להצלחת הפרוייקט הם המתכון להצלחה!!!

תמיר צור - YV CROSSFIT

הפרויקט כלל

אפיון, תכנון, עיצוב ופיתוח אתר וורדפרס המצעג את כל הפעוליות ששל המעודון בסניפיו השונים.

האתר כולל בתוכו לוז שבועי, אפשרות לרכישת מנויים, רישום לאימון ניסיון, ועוד מידע מקיף שמאפשר למי שמתעניין לקבל את כל המידע שהוא צריך, להכיר את המאמנים השונים והכל עוד לפני שנרשם לאימון ניסיון ובכך לחסוך זמן ועלויות תפעול מיותרות למועדון.

בנוסף לקוחות פעילים יכולים להתעדכן בצורה קבועה על הלוז הקרוב ועדכונים נוספים שרלוונטיים עבורם.

yvcrossfit

צור קשר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר