רפי איתן

הלקוח: רפי ריתן

 רפי איתן, לקחת את עצמך ברצינות – תוכניות אימון בהתאמה אישית.
רפי הוא קודם כל מקצוען אמיתי בתחומו ובנוסף הוא איש נהדר ותמיד כיף לדבר ולהתייעץ איתו בנושאים רבים הקשורים בעולם העסקי והספורטיבי.

את רפי הכרתי לפני תקופה לא קצרה ולאחר מספר שיחות מעמיקות להבנת הצרכים של רפי ושל הלקוחות שלו(לא פחות חשוב) ייצרתי עבורו ובעזרתו תוכנית עבודה להקמת אתר שיענה על הצרכים של כל אלו.

היה חשוב שמצד אחד האתר ישמש ככלי שיווקי ותדמתי לעסק ומצד שני גם ככלי עבודה עבור הלקוחות הקיימים שלו.

ההבנה שעלי לבנות אתר, הייתה עבורי תהליך מהיר, אך מציאת האדם המתאים לכך הייתה תהליך מהיר הרבה פחות. פגשתי ושוחחתי עם לא מעט אנשי מקצוע בתחום לפני שפגשתי בך , אייל.

האתגר הגדול באמת היה למצוא איש מקצוע שהוא גם בן אדם, שיודע לצאת מנעליו כדי להיכנס לנעליך. רק כך הוא באמת יכול להבין את אשר אתה חווה, מחפש ומנסה להגשים. אייל – כזה אתה.

מהשיחה הראשונה הסבלנות וההקשבה מכיוונך היו בולטים מאוד. מעולם לא האצת או דחקת בי כדי להיות באזור הנוחות שלך. אתה אדם ששם לב לפרטים הקטנים ומציג את הפרויקט על יתרונותיו וחסרונותיו כאחד.

המקצועיות, בפתרון האתגרים, שהצגת רק מוכיחה עד כמה בחרתי נכון. לוחות הזמנים לפיהם ניהלת הפרויקט נעשו במחשבה ותכנון. אין לי ספק לנוכח החוויה המצוינת שחוויתי בתהליך שאנו נמשיך מבחינתי לשתף פעולה. תודה אייל.

רפי איתן

הפרויקט כלל

אפיון, תכנון, עיצוב ובניית אתר שיווקי להצגת כל סוגי האימונים שרפי מספק וכמובן לאפשר לאנשים ליצור איתו קשר בקלות ולהנות מתכנים מקצועיים שהוא מספק.

בנוסף האתר מספק ללקוחות הקיימים שלו – אזור אישי נפרד לכל מתאמן עם תוכנית האימונים האישית שלו.

כל מתאמן יכול לספק משוב לאחר כל אימון ורפי יכול לעקוב אחר הביצועים של כל אחד מהמתאמנים ולספק להם משוב משלו.

צור קשר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר