אודות

נעים להכיר, אני אייל

כבר 15 שנה אני מאפיין, בונה, מעצב אתרים ומנהל פרויקטים בדיגיטל עבור חברות, עמותות ובעיקר עסקים נותני שירות. כבעל עסק עצמאי, אני מבין היטב את התסכול הנובע מאתר שהושקעה בו עבודה אבל לא מצליח לייצר עבודה. את המציאות הזו באתי לשנות.

ייסדתי את הסוכנות שלי מתוך אמונה גדולה שנראות, מקצועיות ושיווק נכונים לא מבוססים רק על ידע, אלא גם על הבנת הצרכים המנטליים והרגשיים של העסק והלקוחות שלו. במהלך השנים הייתה לי הזכות לעבוד עם ומול אנשים מגוונים מקצועות שונים, בעלי עסקים במנעד רחב של תחומים, נותני שירות, בעלי מקצועות חופשיים, סטארט-אפים ועוד.

העבודה המרתקת והמפגש עם האנשים הוא מספק ומעשיר כמעט בכל פעם מחדש, אבל יותר מזה הוא גורם לי לרצות להתפתח, ולהשקיע זמן ומחשבה ביצירת שיטות עבודה מתקדמות ויעילות עבור הלקוחות שלי, שהם הנהנים העיקרים מהתשוקה שלי לעזור לאנשים להצליח.

הניסיון שלי ממאות פרויקטים מוצלחים, מאפשר לי לכתוב כאן בביטחון שאני יודע כיצד אתר איכותי ומקצועי ונוכחות דיגיטלית נכונה יכולים להגדיל את הפעילות העסקית ולהביא תוצאות.

הלקוחות שלי לאורך השנים נהנים מכל השירותים הדיגיטליים שהם צריכים תחת קורת גג אחת: אפיון, עיצוב, פיתוח ובניית אתר מקצועי; הכנת אסטרטגיית תוכן ו-SEO עם מסרים מדויקים ומניעים לפעולה; הגדרה ממוקדת של קהלי יעד, מטרות ואבני דרך להשגתן; אחסון, ניהול ותחזוקה שוטפת.

כל זאת באופן שמבליט את היתרונות היחסיים שלהם אל מול המתחרים, וממצב אותם כאוטוריטה בתחומם, לצד טרגוט נכון של לקוחות איכותיים החוסך בכסף ומשפר משמעותית את יחס ההמרה.
בזמן שמשרדי הפרסום הגדולים עסוקים בשניים-שלושה “לקוחות זהב” וכל היתר מקבלים את הפירורים – אני רואה בלקוחות שלי שותפים לדרך. אני מאמין ביחס אישי, בהתעסקות בשירות, התמקדות בתוצאות ובעיקר בלקוחות. דרך עבודה משותפת, המבינה את המקום ממנו הלקוחות שלכם באים, אנחנו מגיעים יחד לתוצאות הטובות ביותר.

הפתרון שלכם כבר כאן. הגיע הזמן לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה ולהצטרף לעוד מאות נותני שירות ועסקים שכבר מובילים בתחומם ומממשים את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם.

צור קשר

רוצה שאחזור אליך?

© כל הזכויות שמורות. אייל ניר

לתאום שיחת ייעוץ