דברים שיגרמו למבקרים באתר שלכם לרצות להישאר

5 דברים שיגרמו למבקרים באתר שלכם לרצות להישאר

אתם יודעים שיש לכם את זה.
שיש לכם כישורים מיוחדים, שיש לכם שירות ייחודי,
ושהלקוחות שמגיעים אליכם תמיד יוצאים מרוצים.
אבל איכשהו כל הייחודיות הזו, כל הקסם שקורה מאחורי הקלעים,
לא בא לידי ביטוי ב"חלון הראווה" של העסק שלכם – האתר העסקי שלכם.

כמישהו שעובד בתחום של אפיון, עיצוב, ובניית אתרים, זה משהו שאני נתקל בו כל הזמן.
פונים אלי לקוחות מתוסכלים שלא מבינים למה לא מגיעים יותר פניות, למה אנשים שמבקרים באתר שלהם יוצאים ממנו אחרי פחות מדקה- למרות שיש בו עולם שלם של ערך שהם יכולים לקבל.

כשאני בודק את האתר שלהם – אני מוצא שם בדרך כלל את הסיבה לזה בפחות מ 60 שניות:)

אז הנה 5 טיפים שיעזרו לכם לגרום למבקרים באתר להישאר בו עוד ועוד- ולהבין את הערך העצום שיש לכם לתת:

  1. אתם לא צריכים להיראות כמו כולם – אתם צריכים להיראות כמוכם – כמו העסק שלכם. עם שפה ויזואלית וסגנון כתיבה שמתאימים לכם ולקהל הספציפי.
  2. עיצוב מוקפד ועקבי – לעיצוב טוב, מקצועי ועקבי יש השפעה מכרעת על זמן השהות והאינטראקציה של המשתמש באתר שלכם, הוא משפר את החוויה של הגולש ובנוסף את איך שאתם נתפסים מקצועית בעיניו – רווח כפול. אם אתם לא ידועים איך לעשות זאת בעצמכם ברמה גבוהה – פנו לאיש מקצוע. זו השקעה בעסק שלכם שמחזירה את עצמה, בין אם בצורה ישירה(המרות באתר) ובין אם עקיפה(רושם חזק שיוביל לפניה בהמשך בדרכין שונות).
  3. תפריט פשוט וברור – עשו למשתמשים שלכם חיים קלים על ידי כך שתספקו להם חיווי ברור למעבר עכבר וקישור פעיל, דאגו שתהיה היררכיה נכונה, פשוטה והגיונית, הקפידו שלא לעבור את ה 7 קישורים(לא כולל התפריט הנפתח) – זה מעמיס על המוח, ועשו שימוש בתיאור קצר וברור לכל קישור שיהיה תואם את תוכן הדף אליו הוא מקשר.
  4. קופי שמדבר את הקהל שלכם – שמדובר באתר אינטרנט, חשוב לזכור שכל מה שמעניין את מי שנכנס לאתר שלכם זה "מה יוצא לי מזה" – תנו לו את זה על ידי קופי שמדבר על ואל הלקוח האידאלי שלכם ופחות על עצמכם וכמה אתם טובים(למרות שזה נכון).
  5. קריאה ברורה לפעולה – אל תתנו לגולשים באתר שלכם לנחש מה צריך לעשות, במקום זאת הנחו אותם במדויק מה צריך לעשות על ידי קריאה ברורה לפעולה.

זה הזמן להפסיק להיות כמו כולם, אז תפשילו שרוולים וקדימה לעבודה – תתחילו להראות לעולם את הייחוד שלכם, ואם אתם צריכים עזרה בזה, שלחו פניה, ובוא נעשה את זה יחד.

בואו ניתן לאתר שלכם לעבוד עבורכם

תשאירו פרטים ונדבר על זה!